(0216) 307 73 04

Kurumsal

BİOPHARM, Ekim 1993 yılında kurulmuş olup, halen merkezi Pendik- İstanbul’da bulunan 1200 m² kapalı alana sahip binasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Veteriner Hekimlik mesleği icrasında, hayvan sağlığı ve varlığının korunup geliştirilmesinde kullanılan kedi, köpek, sığır ve at aşıları ve ilaçları, alet ve ekipmanları, dondurulmuş Amerikan, Kanada ve İngiltere orijinli boğa spermaları, ithalatı, dağıtım ve pazarlaması, servisi konularında geniş bir ürün yelpazesi ile Veteriner Hekimlere, Veteriner Kliniklerine, Çiftliklere, Yetiştirici Birlikleri ve Kooperatiflere, Üniversiteler, Belediyeler, Resmi Kurum ve Kuruluşlardan oluşan Hayvan Sağlık Sektörüne doğrudan veya bölge bayileri kanalı ile hizmet vermektedir.

Kalite ve Güven

Kaliteli ve güvenli ürün politikasından hiçbir zaman şaşmamış olan Biopharm aynı zamanda da sektörün öncülerinden olmakla üstüne aldığı sorumluluğun bilincini ve gururunu taşımaktadır. Bu sorumluluk bilinciyle sizlere hızlı, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Çözüm Ortaklarımız